Supernatural Turkey
Sitemize üye olun!!

Supernatural Turkey Fan Sitesi

AnasayfaRole Playing GameTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Mücella

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
lovestar
RPG Üye
RPG Üye

Akrep Mesaj Sayısı : 40

Kişi sayfası
RPG Puanı:
50/100  (50/100)

MesajKonu: Mücella   Paz Ekim 11, 2009 2:16 am

Uzun zamandır işe çıkmıyordum.Kendimi zorunlu bir tatilde gibi hissediyordum.Aslında bundan pek de şikayet ettiğim söylenemezdi ama yine de içimdeki macera tutkusu izlediğim filmlerinde etkisiyle yeniden alevlenmişti.
....................................................................................................

Ah şu yağmurlu havalar!Elimde bir fincan kahve ve gökgürültüsü.Mükemmel üçlü.Hatta Nescafe üçü bir aradan bile daha mükemmel bir üçlü. Romantizm her kadında var işte ne yapalım..Ben ise yine dua ediyordum malum şey için..Yağmurları bu yüzden de seviyorum aslında..Derken duamın kabul olduğuna dair bazı sinyaller almaya başladım..Nasıl mı? Bir arkadaşım oturumunu açtı Messeger da..
Bu öyle sıradan bir arkadaş değildi.Kendisiyle üç sene boyunca omuz omuza aynı saflarda mücadele vermiştik.
Her yönüyle oldukça akıllı biriydi Mualla.Her konuda her zaman benim en büyük destekçim olmuştu.Hatta Üniversite sınavında kazandığım okulu ailem beğenmeyipte beni reddedince soluğu muallanın yanında almıştım.Sağolsun allem edip kallem edip ailemi razı etmişti.Tabi Muallaya ikna olmalarında onun benden birkaç yaş büyük olması da oldukça etkileyici bir durumdu.Her neyse Mualla oturumu açtı ve sonra bana ne dese beğenirsiniz?
-"Mücella buldum kız buldum!"
-"Neyi buldun yavru kuşum?"
-"Uzun zamandır aradığımız şeyi!"
-"Ay bak dalga geçme benle fena olur sonra!"
-"Yok ayol ne dalgası gerçekten buldum bak!"
Aman Allah'ım!Bulmuştu gerçekten bulmuştu..Gözlerime inanamıyordum.Bu kadar senelik tecrübeme rağmen ben bile o adresi bulamamışken nasıl olmuştu da o bulmuştu?Vay be akıl akılda üstün dedikleri bu olsa gerekti..
İçimde Büyük bir heyecanla daha önceden topladığım bilgileri de yanıma alarak hemen Muallanın yanında aldığım soluğu..

En son lovestar tarafından Paz Ekim 11, 2009 3:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lovestar
RPG Üye
RPG Üye

Kişi sayfası
RPG Puanı:
50/100  (50/100)

MesajKonu: Geri: Mücella   Paz Ekim 11, 2009 2:24 am

Mualla da aynı heyecanla beni bekliyordu.İkimiz aynı işin peşindeydik tabi neticede.Dedektiflik çocukluktan beri kanımda vardı aslında ama bazı nedenlerden dolayı uzun zamandır uzak kalmıştım bu işlerden...
Yanına vardığımda Mualla Yine o bildik dedektif kıyafetlerini giymişti.Yakası kaldırılmış uzun bir pardesü,Başında foter bir şapka,gözünde güneş gözlükleri.."Napıyorsun dedim Mualla aklın başında mı senin?"
"Ay napayım ya bunları hiç kullanamıyorum.Bir görevde olsun kullanamadım.Hep içimde uhde kaldı"demesinmi..
Muallaya zar zor normal bir kıyafet giydirdikten sonra,Görevimizdeki ilk adımı gerçekleştirmek üzere yola çıkmaya hazırdık..

En son lovestar tarafından Paz Ekim 11, 2009 3:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lovestar
RPG Üye
RPG Üye

Kişi sayfası
RPG Puanı:
50/100  (50/100)

MesajKonu: Geri: Mücella   Paz Ekim 11, 2009 2:35 am

İlk görev:

Takip edilen şahsın,uğrak mekanlarından "la cafe"ye gitmek ve şahsı çaktırmadan gözlemlemek.Çaktırmadan gözlemek de zor olacak gibi ya neyse..Mualla'nın boyu 1.80 benimki 1.78.Hadi bakalım gelde çaktırma şimdi..

La cafe den içeri girdik denemez daha doğru terim içeri daldık olmalı..Arkamdan beni itekleyen sevgili arkadaşım Mualla sayesinde kapı küt diye açılıverdi ve kahve sırası bekleyen adamlardan birine çarparak kendimi yerde buluverdim..Tam arkamı döndüğümde malum şahıs ile göz göze geldik birden..Sevimli şaşkın surat ifademi takınmaya çalışsam da kulaklarımın ve yanaklarımın domates halinden ne kadar utandığım apaçık ortadaydı..Hemen başımı çeviriverdim ve Mualla'ya da kızgın ifademi takınmaya çalışırken birden hatırladım ki tek kaşım tek başına hiç bir zaman havaya kalkmıyor.Eğer kalkar ise de Kızgından ziyade bana oldukça komik bir görünüm kazandırıyor..OOOf yine beceremedim..Ah MUalla Ah!Bilmem ki sana ne demeli!
Flame
Kurucu&Administratör
Kurucu&Administratör

Başak Mesaj Sayısı : 666

MesajKonu: Geri: Mücella   Paz Ekim 11, 2009 7:14 pm

Benden sana 65 gelsin pek cömer olmıcak ama ilerleyen zamanlarda Melis okur gerçek puanın çıkar Smile

the silent forces that secretly ignite my sins...
...Lütfen Forum Kurallarına Uyalım...
http://supernaturalturkeyy.yetkinforum.net
Flame
Kurucu&Administratör
Kurucu&Administratör

Başak Mesaj Sayısı : 666

MesajKonu: Geri: Mücella   Paz Ekim 11, 2009 7:17 pm

Bu arada RPG üye olarak atandın Smile

the silent forces that secretly ignite my sins...
...Lütfen Forum Kurallarına Uyalım...
http://supernaturalturkeyy.yetkinforum.net
lovestar
RPG Üye
RPG Üye

Kişi sayfası
RPG Puanı:
50/100  (50/100)

MesajKonu: Geri: Mücella   Paz Ekim 11, 2009 7:17 pm

Oley yaşasın!Very Happy
rebel_rocker
RPG Üye
RPG Üye

Yengeç Mesaj Sayısı : 67

Kişi sayfası
RPG Puanı:
95/100  (95/100)

MesajKonu: Geri: Mücella   C.tesi Ekim 17, 2009 1:06 am

Devamı yok mu merakla bekliyorum Very Happy
lovestar
RPG Üye
RPG Üye

Kişi sayfası
RPG Puanı:
50/100  (50/100)

MesajKonu: Geri: Mücella   C.tesi Ekim 17, 2009 4:59 pm

Devamı gelecek...Az sonra.Very Happy
MeloCanım
Co-Admin
Co-Admin

Kişi sayfası
RPG Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Mücella   C.tesi Ekim 17, 2009 7:26 pm

Aslında Rpg'n güzel ama geliştirilmesi gerektiğni düşünüyorum ben. Betimlemeler yaparak,olaya geliştirerek yazını canlandırabilirsin. Daha atraksyonlu bişiler olabilirdi mesela. Birde Rpg'yi ayrı ayrı mesajlar içinde yazmışsın. Pek hoşuma gittiği söylenemez. Tek bir mesaj olarak yapabilirdin ve ımla hatalarına görünüme önem verebilirdin. Eğer okuyucuların daha çok heyecanlanmasını ve merak etmesini istiyorsan 1. Bölüm ve 2. Bölüm olarak ayırmalısın. Böyle yapmasan bile tek bir yazı halinde yazsan bile söylediklerimi uyguladığın zaman okurlar hikayede daha neler olacağını merak ederek sonuna kadar zevkle okurlar. Kendini biraz geliştirirsen gerçekten Rpg de güzel bir mevkiye sahip olabilirsin.

50 Puan.

Welcome to the hell mouth.
Hödükler & Gostlar girebilir !
Cehennme Günahsız girmek tehlikeli ve yasaktır !
Not:Damsız Girilmez !

lovestar
RPG Üye
RPG Üye

Kişi sayfası
RPG Puanı:
50/100  (50/100)

MesajKonu: Geri: Mücella   Paz Ekim 18, 2009 2:22 am

"La Cafe" den dışarı kendimi nasıl attığımı bilemiyorum..Mualla'ya olan kızgınlığım hat safhadaydı.Her ne kadar özür dilese de Birinci Görevimiz başarısızlıkla sonuçlanmıştı.Diğer görevler için de zaman gerekmekteydi. Aradan belli bir zaman geçmeden yine malum şahsın karşısına çıkarsak,durumdan şüphelenmemesi imkansızdı..

Aradan iki hafta geçti ve ikinci görev için kendimi oldukça hazır hissediyordum.Bu seferki görev daha farklı bir mekandaydı.Bir ormanda.

2.görev
Amazon ormanları kadar olmasa da oldukça yeşil bir ormanda kır koşusuna çıktık Muallayla.Amaç malum şahısla karşılaşmaktı.Her haftasonu aynı ormanda koşu yaptığını öğrenmiştik.Etrafta her türden ağaç var gibiydi. Üstelik ormanın tam ortasında oldukça bakımlı görünen bir ev vardı.Evin öylesine uzağından geçip yürüdük.Üzerime pembe eşofmanlarımı giymiştim..Altımda Sahte adidas ayakkabılarım vardı.Sahteydi ; çünkü Hiçbir zaman gerçek Adidas alacak kadar param olmamıştı.Siyah üzerine beyaz çizgili spor ayakkabılarım daima ayağımdaydı.Neredeyse her elbisenin altına giyerdim.Artık eskimeye başladıklarını düşünmüştüm.Uzun kahverengi saçlarımı her ne kadar salarak salına salına gezmek istesemde yaklaşık yarım saatlik bir koşu yapacağımı düşününce en mantıklısının saçlarımın güzelliğini daha sonra göstermek olduğunu düşünmüştüm ve kıskaçlı bir tokayla saçımı topladım.Mualla'ya gelince,O da turuncu bir eşofman;altına kırmızı üzerine pembe çizgili spor ayakkabıları giymişti.Benden daha güzel görünüyordu bu yüzden onu oldukça kıskanmıştım.

Koşmaya başladık..Hiçbir zaman koşamazdım aslında Astım hastalığım yüzünden.Yine de malum kişi yüzünden bunu yapmak zorundaydım.Yanıma astım ilacımı da almıştım..Bir taraftan koşuyor bir taraftan da etrafı kolaçan ediyorduk acaba bizimkini görebilirmiyiz diye..
"Mualla bizimkini görebiliyormusun?"
"Ay yok ya;nerde bu adam.Acaba bizimle karşılacağı içine mi doğdu ki?"
"Bilemeyeceğim ama bir an önce karşılaşsak keşke..Az sonra kalbim duracak"dedim.
Derken birden yanımızdan hızlıca geçip gitti.O anki şaşkınlığım öyle büyük oldu ki;sanki büyülenmiştim ve olduğum yerde kala kalmıştım..Mualla beni dürttü.
"Kızım yürüsene,adam geçip gitti"
"Ha ne?Gitti değil mi? Nereye gitti acaba?Hadi takip edelim."
Arkasından takip etmeye başladık.Biraz hızlandık ama yinede o kadar hızlı koşuyordu ki malesef yine onu kaybetmiştik.
Bütün bir günü orada geçirdik ama birdaha ona rastlamadık.Akşam olmak üzereydik ve biz karanlık bir ormandaydık..
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör

Balık Mesaj Sayısı : 2344

MesajKonu: Geri: Mücella   Paz Ekim 18, 2009 2:59 am

süper olmuşş yaa sonra sonra nolduu Very Happy karanlıkta o malum şahıs onları bulucak mı acaba ayy çok heyecanlıı kopkop

lovestar
RPG Üye
RPG Üye

Kişi sayfası
RPG Puanı:
50/100  (50/100)

MesajKonu: Geri: Mücella   Paz Ekim 18, 2009 4:29 am

Akşam olmak üzereyken; gözümüzün önünde garip yaratıklar belirlemeye başlamıştı;baykuş sesleri de ortama ürkütücü bir hava veriyordu.Mualla bana döndü:
"Ay kız napacağız şimdi;artık eve dönmemiz lazım"dedi.Bende
"Tamam artık dönelim"dedim.
Dönmek üzere yola çıktık.Az gittik uz gittik.Ama her yer birbirine benziyordu ve bir türlü ana yola çıkamıyorduk.Yine garip sesler gelmeye başlamıştı kulağıma..Ardından bir kurt uluması işittik.Ve bastık çığlığı..
Mualla'ya döndüm ve "Mualla ormanda Bir ev vardı hani hatırlıyormusun,hadi onu bulalım dedim."
Kötü giden şansımız,evi bulmamızla düzeleceğe benziyordu.Evin içinde birileri var gibiydi.Bazı gölgeler görüyordum.Şöminenin ateşi perdelere vuruyordu.Etrafı saran yemek kokusu midemden gelen gurultu seslerini tekrar duymama sebep olmuştu.
Eve sessizce yaklaştık.Amacımız;geceyi sakince ve bir kurtadamın ya da kocayağın saldırısına uğramadan birazda karnımızı doyurarak geçirmekti.İçerideki kişilerin misafirverlerliğinden de emin olmamakla beraber Muallayla Hansel ve Gretel masalının ortasına düşmemek için dua ediyordum..Gecenin soğuĞu iyice yüzüme vurmuş;soğuktan yanaklarım kızarmıştı.Bütün cesaretimi toplayıp kapıyı tıklattım.Ruh çağırma toplantılarında tıklattıkları gibi hemde üç kez."Tık Tık tık".
Ve inanılmaz bir şey oldu.Bir mucize..Dün gece yatarken kayan yıldızlardan biri için tuttuğum dilek gerçek olmuştu..Ve o ;tam şu anda karşımda duruyordu..Ve o güzel Yeşile çalan Ela gözleriyle Bana bakıyor incecik dudaklarından Bazı kelimeler dökülüyordu...
DD <3 JeNseN..
Moderatör
Moderatör

Balık Mesaj Sayısı : 2344

MesajKonu: Geri: Mücella   Paz Ekim 18, 2009 5:49 pm

ayy çok hoşşş Very Happy hocam süpersiniz

lovestar
RPG Üye
RPG Üye

Kişi sayfası
RPG Puanı: